Ovládání a střežení objektů

Zodpovíme jakýkoli Váš dotaz. Kontaktujte nás

Charakteristika ovládání a střežení domů

Snadnější to ještě nebylo! 

Každý člen domácnosti vlastní identifikační čip, který se při příchodu a odchodu z domu přiloží ke čtečce zabudované v krytce vypínače. Zvukový signál potvrdí zastřežení a odstřežení objektu.

Všechny místnosti domu a prostory domu včetně garáže mohou být vybaveny senzory pohybu, okenními kontakty, detektory požáru atd.

Dvě oddělené zóny zabezpečení Vám umožní zastřežit na noc jen tu část domu, kde pohyb v ložnicích nebude působit poplach. Zbytek domu zůstává v noci střežen.

Připojením speciálního dotykového displeje získáte možnost komfortního ovládání zabezpečení domu, ovládání vybavení v domě včetně nastavení teploty.

Zároveň je možné veškeré ovládání a dohled v domě provádět pohodlně Vaším mobilním telefonem.

 

 

Otevření vrat nebo brány prozvoněním z mobilu

Bránu nebo vrata si otevřete bezplatným prozvoněním z mobilního telefonu. Jednoduchý systém, který Vám zaručí pohodlí.

Dálkové zapnutí topení SMS nebo z internetu

Své topení můžete dálkově zapnout z internetu nebo SMS zprávou z Vašeho mobilního telefonu. Je velice příjemné vytopit si dům v zimním období před příjezdem z práce nebo Vašich cest.

 

Zabezpečení pohybovými senzory

Jednotlivé místnosti a prostory Vašeho domu včetně garáže jsou vybaveny senzory pohybu a požáru. V případě poplachu Vám přijde alarm na mobil nebo do bezpečnostní agentury. Váš dům máte neustále pod kontrolou.

Snadné zajištění a odjištění systému při příchodu a odchodu

Odjištění zabezpečení provedete snadno přiložením čipu nebo karty. Při odchodu opět přiložíte čip a tím Váš dům opět zajistíte. Potřeba bezpečí je z nejzákladnějších lidských potřeb.

 

Vzdálený odečet elektroměru na mobilu nebo internetu

Sledujte vzdálený odečet elektroměru na mobilu nebo webových stránkách. Díky této funkci sytému získáte jasnou představu o aktuální spotřebě elektrické energie.

Záznam teplot s možností zaslání upozornění při změně

Díky systému Positrex dokážete teplotu v domě ovládat a měřit. Systém Positrex navíc zaznamenává hodnoty teplot a umožňuje zaslání upozornění při poklesu nebo překročení Vámi nastavené hodnoty tepla.

 
 
Zaujala Vás naše nabídka? Sjednejte si nezávaznou schůzku

Související produkty

GC 055 - Dálkové ovládání a zabezpečení domů

Účinné zabezpečení domu s identifikací příchozích osob bezkontaktní kartou, dotykovým čipem nebo zadáním kódu na displeji komfortního ovládání.

Více informací
 

Máte dotaz? Napište nám!

Vyplňte jednoduchý formulář a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.

Nebo volejte
+420 491 44 66 11
* Povinné položky